top of page

Англійська з нянею філіппінкою

В останні роки багато батьків користуються послугами нянь з Філіппін для своїх дітей. І у такій тенденції є багато причин. А завдяки тому, що більшість батьків задоволені своїм вибором, попит на нянь з Філіппін тільки набирає обертів. Адже крім всіх позитивних якостей, няня ще зможе навчити дитину англійської мови.


Чи можна навчити дитину англійської з нянею філіппінкою

Філіппіни - це острівна держава в Південно-Східній Азії. До пандемії ця країна стала перетворюватися в популярний напрям для вивчення англійської мови і навіть стала складати конкуренцію Англії, США і Австралії. Чому так? Тут не так дорого, завжди тепло, багато фруктів, прекрасні пляжі, а англійську мову тут дуже схожий на американський варіант англійської через те, що Філіппіни раніше були колонією США.


За що люблять нянь филиппинок

За що так люблять нянь филиппинок, адже в Азії ще дуже багато національностей. По-перше, за можливість навчать дитину англійської мови практично з пелюшок. Це унікальна можливість поєднати турботи по догляду за дитиною з вивченням мови, адже діти вбирають все як губки. Саме цим філіппінські няні і відрізняються від інших азіаток, адже вони в своїй більшості досконало володіють англійською з народження, в той час як у таєк, в'єтнамок англійська. Друга перевага няні з Філіппін - її працездатність, скромність, акуратність і любов до дітей. Найчастіше у них самих є багато дітей, тому вони знають як з ними поводитися. До того ж, багато мам, беручи до себе в будинок помічницю, очікують, що крім догляду за дитиною няня буде допомагати по господарству. І няні філіппінки прекрасно справляються з обов'язками по будинку,


Хороший чи англійська у няні філіппінки

Філіппіни на протязі 48 років були колонією Америки, тому філіппінський і американський варіант англійської дуже схожі за вимовою і правописом. Відрізнити філіппінський варіант англійської можна по акценту, він більш виражений. Англійська вважається другою офіційною мовою Філіппін і його знають практично всі жителі великих міст, таких як Маніла, Себу і Метрополітен, тому майже всі няні філіппінки володіють англійською на рівні носія. Деякі вважають, що філіппінський варіант англійської рівнозначний австралійському варіанту.Переваги та недоліки няні філіппінки

Няні з Філіппін збирають багато позитивних відгуків батьків. Вони легкі в спілкуванні, позитивні і усміхнені, а це відразу викликає прихильність співрозмовника. Філіппінки ніколи не скаржаться на життя, а до оточуючих людей будь то діти або дорослі завжди ставляться доброзичливо. Як правило, няня філіппінець не стане ділити роботу няні і допомогу по дому, а допомагатиме з усіма справами. Вони завжди налаштовані на довгу і стабільну роботу в сім'ї. Але при всіх їх позитивних якостях є і нюанси.


Няня філіппінки рідко вміють смачно готувати. В їхній країні жінки частіше купують уже готову їжу, тому готувати вміють убоге кількість страв, які не зовсім підійдуть для дитячого харчування за нашими поняттями. Вартість послуг няні філіппінки вельми висока, не тому що філіппінки багато хочуть, а тому що вони працюють через агентство. До того ж приймаючи на роботу няню з Філіппін, потрібно розуміти про величезний культурний і санітарно-гігієнічному розриві між європейцями і азіатами. У нас різні менталітети, і іноді наше дії можуть здатися людині іншої національності дуже дивними, як, наприклад, суп з маринованого оселедця.


Беручи на роботу в свою сім'ю няню філіппінки з метою навчання дитини англійської, потрібно чітко віддавати собі звіт в тому, що англійська за місяць вивчити не вийде, на це знадобиться набагато більше часу; вчинений англійська дитиною може бути не досконалий, тому може знадобитися, наприклад, додаткові курси англійської.

1 перегляд

Comentários


bottom of page