top of page

Наша історія

директор
  • White LinkedIn Icon
  • White Twitter Icon
  • White Google+ Icon

Олег Соловей,

директор агентства Nanny.ua,

основатель стартапа Findcare2.Me

Председатель Наблюдательного совета Всеукраинской Ассоциации «Агентств Домашнего Персонала».

Известен в Украине как эксперт по персоналу из Филиппин и в вопросах надежности домашнего персонала.
Регулярно выступает в качестве
эксперта на 1+1, Интер, Новый Канал, а также других СМИ.
Проработав более 15 лет в сфере продаж и маркетинга, Олег приносит уникальную экспертизу и страсть в сферу домашнего персонала. Вырастив двух дочерей, Олег понимает потребности родителей, что помогает эффективно оказывать услуги своим клиентам.

Nanny.ua була заснована в грудні 2006 року. Агентство спочатку добирало тільки нянь з України. Уже в 2007 ми привезли до Одеси першу няню з Філіппін. Зазвичай ми шукаємо і перевіряємо нянь і домробітниць і, якщо вони мають необхідні кваліфікації, досвід роботи і тип особистості, ми відправляємо їх до роботодавця.

 

Від агентства потрібні винахідливість, строгі стандарти і працьовитість. Ми отримуємо гроші не за те, що знаємо де розмістити вакансію замовника і знайти кандидатів, а за те, що допомагаємо відсіяти і вибрати з 150 - 200 нянь і домробітниць тих 3 - 5, які в підсумку прийдуть на співбесіду до замовника. Найнудніша робота, якою ми займаємося, - це підготовка документів на отримання дозволу на працевлаштування та посвідки на тимчасове проживання іноземних працівників в Україні, коли за зайвий міліметр поданої фотографії можна отримати відмову.

 

Ми захоплені ідеєю вирішення проблеми надійності та безпеки на ринку домашнього персоналу, тому з кожним клієнтом ми розбираємося, чому вони наймають персонал, які завдання треба буде виконати та як ці завдання краще вирішити.

Крім пошуку і підбору нянь та домробітниць, ми підбираємо і привозимо персонал для СПА, готелів і ресторанів з Південно-Східної Азії. Ми орендуємо замовнику персонал і для цього отримуємо офіційні дозволи на працевлаштування на наші компанії.
 

У 2015 році ми створили платформу для пошуку домашнього персоналу без посередників - findcare2.me

  • Twitter Социальные Иконка
  • Facebook Социальной Иконка
  • LinkedIn Социальные Иконка
bottom of page