top of page

Чому клієнти обирають персонал з Філіппін

Обов'язки помічниці по господарству, домробітниці, філіппінки-няні залежать від Ваших вимог. Ми порекомендуємо саме того працівника, який буде відповідати Вашим очікуванням і завданням в будинку. Але слід пам'ятати, що робочий день філіппінського працівника з проживанням складає не більше 10 годин на день, без проживання - не більше 8 годин. Звичайно, в більшості випадків філіппінки можуть поєднувати деякі обов'язки.


Відомо, що філіппінці займають перше місце в номінації кращий обслуговуючий персонал в світовому табелі про ранги. Багато сильних світу цього користуються їхніми послугами у себе вдома, в готелях, ресторанах, круїзних лайнерах. Філіппінці неймовірно працьовиті, послужливі, терплячі, охайні, доброзичливі.


Повага до старших по положенню виховується у них з раннього дитинства. Протягом багатьох століть Філіппінці знаходилися в служінні, тому на генетичному рівні вони відчувають себе комфортно в ролі прислуги. Робота на Вас є для них природною, більш того, престижною. Чим успішніше Ви - тим краще для них, тобто ні про яку заздрості не може бути й мови. Вони вміють бути непомітними, всі Ваші бажання, звички, настрої моментально вловлюють і негайно виконують. Вони дуже люблять дітей і строго виконуватимуть всі Ваші рекомендації по догляду за німі.Кандідати на роботу мають спеціальну освіту для роботи в будинку. Ніхто як вони не відсортують одяг в шафі не тільки за кольором, але і за структурою тканини. Міжнаціональний мову на Філіппінах - англійська, і всі жителі цієї країни володіють цією мовою в залежності від їх освіти. Завдяки цьому Ви і Ваші діти зможете зануритися в мовне середовище не виходячи з дому, а також ніякі секрети не вийдуть зі стін Вашого будинку.

няня з Філіппін


7 переглядів

Comments


bottom of page